Prosím objednávejte dle přiložených očíslovaných barevných vzorníků   Amma 1  a  Peva 1

Prosím objednávejte dle přiložených očíslovaných barevných vzorníků Amma 1 a Peva 1

Kapsáře na květiny

Kapsáře jsou vyráběny ve dvou materiálových variantách. Každý z materiálů předurčuje kapsář pro jiné využití. Díky špičkové kvalitě použitých materiálů jde použít oba druhy jak v interiérech, tak i v exteriérech.

 

 


AMMA 1

Kapsář AMMA 1 je vyráběn ze 100% Akrylu, což je syntetická textilie, zaručující našim výrobkům špičkovou kvalitu a dlouhou životnost. Námi používaný materiál splňuje standardy Öko-Tex, což znamená že materiál nemá negativní vliv na životní prostředí a člověka. Materiál je opatřen vrstvou, která ho chrání před UV zářením, a speciální nanofluorkarbonovou impregnací, která slouží jako ochrana před vlhkostí, vodou a nečistotami.

PEVA 1

Kapsář PEVA 1 je vyráběn z vysoce kvalitního polyesteru s oboustrannou vrstvou PVC. Materiál odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám a tepolotám od – 30 °C do + 70 °C. Díky kvalitnímu zpracování je vysoce odolný proti UV záření, vodě a nečistotám. Je vysoce pevný, a výborně se tak hodí zejména do exteriéru.

venkovním prostředí a to po celý rok.

 

Inspirace viz. :

http://www.chatar-chalupar.cz/kapsare-na-kvetiny

http://zena-in.cz/clanek/kvetiny-do-kapsy/kategorie/zahrada-a-kvetiny/rubrika/domacnost?autor=31077

 http://zena.centrum.cz/bydleni/zahrada-a-kvetiny/fotogalerie/2012/10/30/vyhodte-nudne-kvetinace-dejte-kytky- treba-do-kapsy/

0 kč cena včetně DPH

100 položky na skladě

Zobrazit všechny obrázky


731 476 138
info@kvetinarstvionline.cz